Baseball
Most Valuable Player – Trevor Lesane
Coaches Award – Michael Pastore
Defensive Award – Colby McLean
Most Improved Award – Trent West
Men’s Basketball
Most Valuable Player – Rahu Purdie
Defensive Player of the Year – Stefan McDonald
Offensive Player of the Year – Malcolm Vaught
Knight Award – Brandon Council
Volleyball
Coaches Award – Krisna Ransom
Knight Award – Allison Thompson
Highest Kills Award – Morgan Sweeney
Service Ace Award – Breanna Jackson
Men’s Tennis
Co-Most Valuable Player – Adam Rutland
Co-Most Valuable Player – Victor Jacome
Most Improved – Matthew Bobby
Coaches Award – Manuel Arvizu
Four County Expedition Trophy – Stanley Bellamy
Cheerleaders
Most Valuable Cheerleader – Madison McLamb
Best All-Around – Megan Bennett
Coaches Award – Tyrionna Dockery
Girls Soccer
Most Valuable Player – Alma Reyes
Coaches Award – Breanna Jackson
Most Improved – Kristen Hunt
Boys Soccer
Most Valuable Player – Colby McLean
Coaches Award – Victor Jacome
Most Improved – Caleb Johnson
Girls Basketball
Co-Most Valuable Player – Miriam Mendoza
Co-Most Valuable Player – Delasia Richardson
Offensive Award – Laikyn Pait
Lady Knight Award – Evelin Ortiz
Softball
Most Valuable Player – Nicole Wyatt
Defensive Award – Alanna Ludlum
Lady Knight Award – Allison Thompson
Most Improved – Kassidy Anderson
Girls Tennis
Most Valuable Player – Alanna Ludlum
Most Improved – Sydney Jackson
Coaches Award – Tatianna Sturgis
Boys Track
Most Valuable Player – Best in Track – Da’quan Lennon
Best in Field – Brandon Council
Coaches Award – Devon Malcolm
Girls Track
Most Valuable Player – Best in Track – Alex Perry
Best in Field – Sydney Jackson
Coaches Award – Kaylee Stevens
Golf
Most Improved – Cody Roberts
Coaches Award – Sean Smith
Best Stroke Average – Mason Smith
Football
Offensive Lineman Award – Stanley Bellamy
Offensive Back Award – Malcolm Vaught
Offensive Most Valuable Player – Colby Lewis
Defensive Lineman Award – Jaquan Ross
Defensive Most Valuable Player – Trevor Lesane
Coaches Award – Kesean Sutton
Team Most Valuable Player – Brandon Council
Gut Award – Chris Batten
Cody Hammond Award – Jeremy Hunt
Knight in Shining Armour Award – Steven Smith
Senior Male Athlete of the Year Award – Malcolm Vaught
Senior Female Athlete of the Year Award – Breanna Jackson
Comeback of the Year Award – Chris “Turtle” Batten
U. S. Army Scholars
Male – Colby Lewis
Female – Morgan Sweeney
Clean Sweep Award – Chris Batten